KONST / Litografier / Färglitografi 15385082
nr 1538 5082
Attie Brahme
(1916-2003), Sverige
Torghandel. Signerad, numrerad 2/100. Färglitografi, bildmått: 38x57 cm, yttermått inklusive ram: 53x71 cm
Anna-Kristina (Attie) Brahme, svensk bildkonstnär född 1916, död 2003.
Utrop:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:49:04
Attie Brahme
Läs mer om Attie Brahme